Sīkdatnes

Sīkdatnes (cookies) ir nelielas teksta datnes, kas tiek lietotas, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis www.fininvest.lv tīmekļa vietni, piemēram, kad Jūs pēdējo reizi apmeklējāt grandcredit.lv un kāda veida informāciju esiet tajā meklējuši. Šīs teksta datnes nav kaitīgas, un tās nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.

Sīkdatnes palīdz mums nodrošināt iespēju uzlabot Jūsu kā lietotāja ērtības, kā arī palīdz saņemt datus un gūt ieskatu, kas mums var noderēt, lai pārliecinātos, ka mūsu tīmekļa vietne ir noformēta un izveidota tā, lai Jūs saņemtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Apmeklējot www.fininvest.lv tīmekļa vietni, Jūs piekrītat, ka mēs:

  • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat www.fininvest.lv tīmekļa vietni, proti, apmeklējuma datums un laiks, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt;
  • esam informēti par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot www.fininvest.lv tīmekļa vietni.

Ja Jūs nevēlaties, lai sīkdatnes tiktu izmantotas, Jums sava pārlūkprogramma jāiestata, lai tā automātiski atspējotu sīkdatnes, vai lai tā Jūs informētu ik reizi, kad kāda tīmekļa vietne pieprasa pievienot sīkdatnes.

Taču jārēķinās, ka, atspējojot sīkdatņu lietošanu, dažas funkcijas, ko piedāvā www.fininvest.lv tīmekļa vietne var nestrādāt.

FININVEST tīmekļa vietne var saturēt atsauces uz citām tīmekļa vietnēm, kurās tiek piemēroti citi sīkdatņu izmantošanas noteikumi. Iesakām iepazīties ar visiem minētajiem noteikumiem, jo mēs neuzņemamies nekāda veida atbildību par citu tīmekļa vietņu lietošanu.

Vairāk informācijas par sīkdatnēm varat atrasts tīmekļa vietnē www.allaboutcookies.org.

LICENCE

Мūsu uzņēmums „Fininvest” 2016. gada 1. novembra ir saņēmis licenci Nr. NK-2016-051 — Patērētāju tiesību aizsardzības centra īpašo atļauju darboties ne banku kreditēšanas jomā, kas ir oficiāls apliecinājums lietpratīgam, uzticamam un stabilam mūsu darbam

KONSULTĀCIJAS

Aizdevuma saņemšana vienmēr ir saistīta ar satraukumiem, šaubām un raizēm. Mēs pret to izturamies ar sapratni un jebkurā laikā sniegsim atbildes uz jautājumiem, kas Jūs interesē. Viss būs labi!

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu fininvest@fininvest.lv

CITI PAKALPOJUMI

Mēdz atgadīties situācijas, kurās ir nepieciešama ļoti individuāla pieeja un nestandarta risinājumi. Mūsu uzņēmums ir gatavs sniegt Jums jebkuras konsultācijas, tostarp arī juridiskās, lai risinātu Jūsu problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu. Mēs saprotam Jūs no pusvārda! Mums var uzticēties

Please publish modules in offcanvas position.