Aizdevums nekustamā īpašuma iegādei izsolē

Aizdevums nekustamā īpašuma iegādei izsolē

Izsolē pārdodamais nekustamais īpašums ir laba iespēja tiem, kuri vēlētos iegādāties māju, dzīvokli vai komercobjektu par cenu, kas ir zemāka nekā tirgus cena.

Galvenā problēma nekustamā īpašuma iegādei izsolē ir diezgan sarežģītais un klientam nesaprotamais process, ar kuru viņš nekad iepriekš nav saskāries. Mūsu uzņēmums nokārtos visas formalitātes, kas saistītas ar nekustamā īpašuma iegādi izsolē un šā darījuma finansēšanu. Kopā mēs spējam atrisināt šo uzdevumu!

Noteikumi aizdevuma izsniegšanai nekustamā īpašuma iegādei izsolē

Kas var saņemt aizdevumu?
Aizdevumu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu, vēlas iegādāties nekustamo īpašumu (dzīvokli, māju, zemi) izsolē un ir gatavs to ieķīlāt.
Cik lielu summu iespējams aizņemties?
Aizdevuma summa nav ierobežota
Uz cik ilgu laiku var saņemt aizdevumu?
Aizdevuma termiņš: līdz 20 gadiem
Kādas ir atmaksas iespējas?
Brīvdienas pamatsummas atmaksai – iespējams līdz 1/3 no aizdevuma termiņa maksāt tikai procentus, neveicot pamatsummas atmaksu.
Cik ātri iespējams saņemt naudu?
Naudu iespējams saņemt līguma parakstīšanas dienā (vienošanās par summu notiek individuāli)
Kāda ir procentu likme?
Procentu likme tiek noteikta individuāli, sākot ar 10% gadā
Kas ietekmē ikmēneša maksājumu?
Ikmēneša maksājuma summa ir atkarīga no procentu likmes apmēra  un no aizdevuma termiņa. Vislabāko ikmēneša maksājuma apmēru varēsiet saskaņot ar mūsu kredītspeciālistu
Aizdevuma atmaksa pirms termiņa beigām
Aizdevumu ir iespējams atmaksāt pirms termiņa beigām un pilnīgi bez maksas (izņemot izdevumus, kas saistīt ar pārkreditēšanu citā kredītiestādē vai nekustamā īpašuma pārdošanu)

Nepieciešamie dokumenti

  • Iesniegums aizdevuma izsniegšanai.
  • Nepieciešamības gadījumā nekustamā īpašuma novērtējuma kopija (tiek sagatavota izsolei un atrodas pie izsoles rīkotāja – zvērināta tiesu izpildītāja vai maksātnespējas administratora).
  • Izsoles akts (ja izsole jau notikusi).
  • Aizdevuma ņēmēja un tā laulātā pase
  • Ja aizdevuma summa pārsniedz 100 minimālās algas, jāiesniedz izziņa no Valsts ieņēmumu dienesta.

Nestandarta gadījumos nepieciešamo dokumentu saraksts var tikt mainīts. Pirms darījuma īstenošanas lūdzam pārliecināties, ka noteikumos nav izmaiņu.

Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

PIETEIKTIES KREDĪTAM

LICENCE

Мūsu uzņēmums „Fininvest” 2016. gada 1. novembra ir saņēmis licenci Nr. NK-2016-051 — Patērētāju tiesību aizsardzības centra īpašo atļauju darboties ne banku kreditēšanas jomā, kas ir oficiāls apliecinājums lietpratīgam, uzticamam un stabilam mūsu darbam

KONSULTĀCIJAS

Aizdevuma saņemšana vienmēr ir saistīta ar satraukumiem, šaubām un raizēm. Mēs pret to izturamies ar sapratni un jebkurā laikā sniegsim atbildes uz jautājumiem, kas Jūs interesē. Viss būs labi!

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu fininvest@fininvest.lv

CITI PAKALPOJUMI

Mēdz atgadīties situācijas, kurās ir nepieciešama ļoti individuāla pieeja un nestandarta risinājumi. Mūsu uzņēmums ir gatavs sniegt Jums jebkuras konsultācijas, tostarp arī juridiskās, lai risinātu Jūsu problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu. Mēs saprotam Jūs no pusvārda! Mums var uzticēties

Please publish modules in offcanvas position.