Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu

Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu

Gandrīz jebkuram cilvēkam mūsdienās ik pa laikam var rasties nepieciešamība aizņemties naudu pret sava nekustama īpašuma ķīlu, turklāt nepieciešamā summa var būt neliela (jo īpaši pēc banku mērauklām)

Aizdevuma saņemšana „Fininvest” jums būs izdevīga ne tikai aizdevuma saņemšanas brīdī, bet arī visu aizdevuma laiku.

Noteikumi aizdevuma saņemšanai pret nekustamā īpašuma ķīlu

Kas var saņemt aizdevumu?
Aizdevumu var saņemt jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu un kuram pieder nekustamais īpašums (dzīvoklis, māja, zeme)
Cik lielu summu iespējams aizņemties?
Aizdevuma summa nav ierobežota
Uz cik ilgu laiku var saņemt aizdevumu?
Aizdevuma termiņš: no 6 mēnešiem līdz 15 gadiem
Kādas ir atmaksas iespējas?
Brīvdienas pamatsummas atmaksai – iespējams līdz 1/3 no aizdevuma termiņa maksāt tikai procentus, neveicot pamatsummas atmaksu.
Cik ātri iespējams saņemt naudu?
Naudu iespējams saņemt līguma parakstīšanas dienā (vienošanās par summu notiek individuāli)
Kāda ir procentu likme?
Procentu likme tiek noteikta individuāli, sākot ar 10% gadā
Kas ietekmē ikmēneša maksājumu?
Ikmēneša maksājuma summa ir atkarīga no procentu likmes apmēra  un no aizdevuma termiņa. Vislabāko ikmēneša maksājuma apmēru varēsiet saskaņot ar mūsu kredītspeciālistu
Aizdevuma atmaksa pirms termiņa beigām
Aizdevumu ir iespējams atmaksāt pirms termiņa beigām un pilnīgi bez maksas (izņemot izdevumus, kas saistīt ar pārkreditēšanu citā kredītiestādē vai nekustamā īpašuma pārdošanu)

Nepieciešamie dokumenti

  • Īpašumtiesības apliecinoši dokumenti – Zemesgrāmatas apliecība vai īpašumtiesību apliecība pirms dzīvojamās mājas privatizācijas (Zaļā vai baltā lapa).
  • Tehniskās inventarizācijas akts (ja īpašums ir reģistrēts Zemesgrāmatā), zemesgabala robežu plāns (ja īpašums ir māja vai zeme), mājas fotogrāfija (ja īpašums ir māja).
  • Īpašnieka pase un laulātā pases kopija (izņēmums – ja īpašums ir iegādāts pirms laulības saskaņā ar dāvinājuma līgumu, saņemts mantojumā).
  • Ja summa pārsniedz 100 minimālās algas, jāiesniedz izziņa no Valsts ieņēmumu dienesta.
  • Nekustamā īpašuma apdrošināšanas izdevumus pirmajam gadam mēs sedzam paši.
  • Nestandarta gadījumos nepieciešamo dokumentu saraksts var tikt mainīts. Pirms darījuma īstenošanas lūdzam pārliecināties, ka noteikumos nav izmaiņu.
Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

PIETEIKTIES KREDĪTAM

LICENCE

Мūsu uzņēmums „Fininvest” 2016. gada 1. novembra ir saņēmis licenci Nr. NK-2016-051 — Patērētāju tiesību aizsardzības centra īpašo atļauju darboties ne banku kreditēšanas jomā, kas ir oficiāls apliecinājums lietpratīgam, uzticamam un stabilam mūsu darbam

KONSULTĀCIJAS

Aizdevuma saņemšana vienmēr ir saistīta ar satraukumiem, šaubām un raizēm. Mēs pret to izturamies ar sapratni un jebkurā laikā sniegsim atbildes uz jautājumiem, kas Jūs interesē. Viss būs labi!

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu fininvest@fininvest.lv

CITI PAKALPOJUMI

Mēdz atgadīties situācijas, kurās ir nepieciešama ļoti individuāla pieeja un nestandarta risinājumi. Mūsu uzņēmums ir gatavs sniegt Jums jebkuras konsultācijas, tostarp arī juridiskās, lai risinātu Jūsu problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu. Mēs saprotam Jūs no pusvārda! Mums var uzticēties

Please publish modules in offcanvas position.