Naudas kredīts – ātri un ērti!

Naudas kredīts – ātri un ērti!

Diezgan bieži katra cilvēka dzīvē rodās sarežģītas situācijas, kad steidzīgi vajadzīga nauda. Naudas kredīts var būt vajadzīgs mēbeļu iegādei, remontam, pakalpojumu vai mācību apmaksai

Tieši tāpēc, banka Fininvest piedāvā elastīgus nosacījumus, tādai lietai, kā – pirmais kredīts, kā arī naudas aizdevumu sistēmu pastāvīgajiem klientiem..

Sadarbības ar Fininvest priekšrocības

Pirmkārt, jātzīmē, Fininvest – spēcīga struktūra, kas attīstās un iet kopsolī ar laiku, kā arī piedāvā saviem klientiem elastīgas, lojālas kreditēšanas programmas. Mūsu bankas darbinieki operatīvi un profesionāli palīdzēs noformēt līgumu naudas saņemšanai, ar minimālu procentu likmi. Noformēšanas izdevumi iekļauti kredīta summā. Skaidro naudu var saņemt jau līguma parakstīšanas dienā, tas ir ļoti ērti.

Fininvest piedāvā:

  • Kreditēšanu pret nekustamā īpašuma ķīlu;
  • Naudas kredīts neparedzētiem izdevumiem;
  • Pārkreditēšanas elastīgos nosacījumus.

Klientu ērtībai mūsu mājas lapā ir paredzēts kredītu kalkulators, kurā var noteikt ikmēneša maksājumus pirmajam un pārējiem kredītiem. Saņemt naudas kredītu var ikviens dzīvojošs Latvijas Republikā, kas sasniedzis pilngadību un kuram ir pastāvīga darba vieta. Summa nav ierobežota un ir atkarīga no klienta vajadzībām. Kreditēšanas termiņš no 1 mēneša līdz 15 gadiem, un atkarīgs no fiziskās personas maksātspējas. Bez tam, mēs piedāvājam, vajadzības gadījumā, izmantot „kredīta brīvdienu” iespēju, kuru laikā ir atļauts atmaksāt tikai procentus, nedzēšot pamatparādu. Ir iespējama pirmstermiņa atmaksa, bez visādām komisijas maksām un apdrošināšanas maksājumiem.

Sīkāku informāciju par procentu likmi noteiktai kreditēšanas programmai, Jūs varat saņemt pa e-pastu, vai izmantojot onlain-konsultāciju. Tāpat varat precizēt dokumentu sarakstu, kas nepieciešami aizdevuma līguma parakstīšanai.

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

LICENCE

Мūsu uzņēmums „Fininvest” 2016. gada 1. novembra ir saņēmis licenci Nr. NK-2016-051 — Patērētāju tiesību aizsardzības centra īpašo atļauju darboties ne banku kreditēšanas jomā, kas ir oficiāls apliecinājums lietpratīgam, uzticamam un stabilam mūsu darbam

KONSULTĀCIJAS

Aizdevuma saņemšana vienmēr ir saistīta ar satraukumiem, šaubām un raizēm. Mēs pret to izturamies ar sapratni un jebkurā laikā sniegsim atbildes uz jautājumiem, kas Jūs interesē. Viss būs labi!

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu fininvest@fininvest.lv

CITI PAKALPOJUMI

Mēdz atgadīties situācijas, kurās ir nepieciešama ļoti individuāla pieeja un nestandarta risinājumi. Mūsu uzņēmums ir gatavs sniegt Jums jebkuras konsultācijas, tostarp arī juridiskās, lai risinātu Jūsu problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu. Mēs saprotam Jūs no pusvārda! Mums var uzticēties

Please publish modules in offcanvas position.