Kredīts mājas būvniecībai – sapnis vai realitāte?

Kredīts mājas būvniecībai – sapnis vai realitāte?

Šodien daudzām ģimenēm dzīvokļa jautājums ir ļoti būtisks. Vispopulārākais mājvietas iegādes veids ir hipotēka, tas ir ļoti vienkāršs veids iegūt gatavu mājvietu kredītā

Taču tiem, kas vēlās dzīvot mājā, kas būvēta pēc individuāla projekta ir speciāls aizdevums – tas ir kredīts mājas būvniecībai. Pateicoties tādam aizdevumam, kredīta ņēmējs var saņemt nepieciešamo summu būvniecībai un mājas labiekārtošanai, uz ilgu termiņu un pēc lojālas procentu likmes. Mūsu banka piedāvā Latvijas Republikas pilsoņiem kreditēšanas programmu, kā būvniecībai, tā arī tādu lietu, kā kredīts dzīvoklim.

Kredīts mājas būvniecībai – saņemšanas nosacījumi

Fininvest piedāvā saviem klientiem ļoti elastīgas, lojālas aizdevuma programmas, pateicoties kurām iespējams saņemt vajadzīgo summu uz sev ērtu un izdevīgu termiņu. Kredīta summa nav ierobežota, līguma termiņš var būt no 1 mēneša līdz 15 gadiem. Mēs, jau ilgstoši, cieši sadarbojamies ar daudzām organizācijām un privātpersonām, kas daudzkārt ir lietojušas mūsu pakalpojumus.

Sadarbībai ar Fininvest ie šādas priekšrocības:

  • Individuāli var noteikt procentu likmi kredītam mājas būvniecībai. Likmes sākuma izmērs ir 10% gadā un var mainīties atkarībā no aizdevuma summas un līguma termiņa.
  • Ātra naudas līdzekļu iegūšana. Saņemt naudu aizņēmējs var jau aizdevuma līguma parakstīšanas dienā. Pirmā summas daļa tiek atrunāta iepriekš.
  • Problemātisko situāciju lojāla izpratne. Dažos gadījumos Fininvest atļauj tikai procentu atmaksu līdz pat 1/3 no kreditēšanas termiņa.
  • Iespēja dzēst aizdevumu pirms termiņa. Dotā iespēja ir bezmaksas, izņemot kompensācijas izdevumus, kas sastīti ar nekustamā īpašuma pārdošanu vai pārkreditēšanu.

Obligātā ikmēneša maksājuma summa ir tieši atkarīga no kreditēšanas termiņa un procentu likmes svārstībām. Maksimālai klientu ērtībai un ikmēneša izmaksu izpratnei speciālists sniegs izsmeļošu konsultāciju, iepazīstinās ar aizdevuma izmaksas nosacījumiem un izvēlēsies optimālu kreditēšanas programmu katram klientam.

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

LICENCE

Мūsu uzņēmums „Fininvest” 2016. gada 1. novembra ir saņēmis licenci Nr. NK-2016-051 — Patērētāju tiesību aizsardzības centra īpašo atļauju darboties ne banku kreditēšanas jomā, kas ir oficiāls apliecinājums lietpratīgam, uzticamam un stabilam mūsu darbam

KONSULTĀCIJAS

Aizdevuma saņemšana vienmēr ir saistīta ar satraukumiem, šaubām un raizēm. Mēs pret to izturamies ar sapratni un jebkurā laikā sniegsim atbildes uz jautājumiem, kas Jūs interesē. Viss būs labi!

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu fininvest@fininvest.lv

CITI PAKALPOJUMI

Mēdz atgadīties situācijas, kurās ir nepieciešama ļoti individuāla pieeja un nestandarta risinājumi. Mūsu uzņēmums ir gatavs sniegt Jums jebkuras konsultācijas, tostarp arī juridiskās, lai risinātu Jūsu problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu. Mēs saprotam Jūs no pusvārda! Mums var uzticēties

Please publish modules in offcanvas position.