Vajag saņemt kredītu? Izpētām noformēšanas nosacījumus

Vajag saņemt kredītu? Izpētām noformēšanas nosacījumus

Pirmais, ko nepieciešams izpētīt, pirms saņemt kredītu – tās ir organizācijas, ar kuru būs jānoslēdz līgums, īpatnības. Lieta tā, ka šodien, kreditēšanas nosacījumi var būtiski atšķirties tajā vai citā firmā, tāpēc jāizvērtē visus „par” un „pret”, pirms saņemt kredītu

Tāpat eksistē lielas atšķirības starp to, vai aizdevumu noformē fiziska persona vai individuālais uzņēmums.

Tāpat atšķirās arī nosacījumi atkarībā no kreditēšanas tipa:

  • Hipotēku kredīts;
  • Kredīts izglītībai;
  • Kredīts tehnikas iegādei;
  • Netiešais kredīts;
  • Autokredīts, utt.

Kā pareizi saņemt kredītu?

Ja Jūs gribat saņemt kredītu pirmo reizi un nesaprotat šī procesa visas nianses, labāk vērsties pie kredītu eksperta pēc konsultācijas. Kompānija Fininvest piedāvā saviem klientiem iespēju bez maksas iepazīties ar tā vai cita kreditēšanas veida nosacījumiem un saņemt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem. No otras puses, mūsu organizācijā eksistē maksimāli vienkāršota kredītu izsniegšanas shēma, kuru saprast ir vienkārši pat tiem, kas nekad nav ņēmuši aizdevumu.

Jāsaprot, kredīta noformēšanas nosacījumi nav tik svarīgi, kā tā turpmākās atmaksas process. Īpaši gadījumos, ja tiek ņemta liela summa ilgākam termiņam. Līguma parakstīšanas momentā klientam var būt labi ienākumi un visas iespējas maksāt ikmēneša maksu, taču ilgajā termiņā kaut kas var mainīties, un atmaksāt kredītu kļūst neērti un pat neiespējami. Tādos gadījumos kompānija Fininvest piedāvā saviem klientiem iespēju atlikt maksājumu un saņemt brīvdienas līdz pat 1/3 no visa kreditēšanas termiņa, kurš norādīts līgumā.

Kreditēšanas īpatnības

Saņemt tādu lietu, kā hipotēka, kredīts mācībām, kredīts tehnikas iegādei, u.c. var visi Latvijas iedzīvotāji, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu. Atšķirībā no kredīta tipa, klientam piemēros dažādas prasības, individuālā kārtā novērtēs maksātspēju un noteiks atmaksas termiņus. Minimālais termiņš uz kuru var saņemt kredītu ir 1 mēnesis, maksimālais sasniedz 15 gadus.

Visizdevīgāk ir noformēt kredītu pret ķīlu, jo šāda tipa kreditēšanai ir būtiski zemāka procentu likme. It sevišķi, ja runa iet par tādu kredītu, kā hipotēku kredīts, kad kā ķīla tiek noformēts nopirktais nekustamais īpašums. Kompānija Fininvest piedāvā saviem klientiem teicamus kreditēšanas nosacījumus: elastīgus atmaksas nosacījumus, zemu procentu likmi, iespēju pašam noteikt kredīta summu un iespēju izvēlēties nosacījumus tā atmaksai. Piedāvājam sīkāk iepazīties ar mūsu kreditēšanas veidiem mājas lapā vai sazinoties ar kredītu ekspertu.

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

LICENCE

Мūsu uzņēmums „Fininvest” 2016. gada 1. novembra ir saņēmis licenci Nr. NK-2016-051 — Patērētāju tiesību aizsardzības centra īpašo atļauju darboties ne banku kreditēšanas jomā, kas ir oficiāls apliecinājums lietpratīgam, uzticamam un stabilam mūsu darbam

KONSULTĀCIJAS

Aizdevuma saņemšana vienmēr ir saistīta ar satraukumiem, šaubām un raizēm. Mēs pret to izturamies ar sapratni un jebkurā laikā sniegsim atbildes uz jautājumiem, kas Jūs interesē. Viss būs labi!

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu fininvest@fininvest.lv

CITI PAKALPOJUMI

Mēdz atgadīties situācijas, kurās ir nepieciešama ļoti individuāla pieeja un nestandarta risinājumi. Mūsu uzņēmums ir gatavs sniegt Jums jebkuras konsultācijas, tostarp arī juridiskās, lai risinātu Jūsu problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu. Mēs saprotam Jūs no pusvārda! Mums var uzticēties

Please publish modules in offcanvas position.