Kredīta summa nosaka arī pārējos kreditēšanas nosacījumus

Kredīta summa nosaka arī pārējos kreditēšanas nosacījumus

Kredīta summa, tas ir pirmais, kas jāizlemj, pirms doties pēc pakalpojumiem, kurus sniedz kreditors. Izejot no šī parametra, tiek noteikti arī pārējie: termiņš, procentu likmes izmērs, ikmēneša maksājums, utt.

Šeit labi palīdz kredītu kalkulators, kurš mūsdienās skaitās kredīta ņēmēja izdevīgākais instruments. Ievadiet kalkulatorā, kuru savā mājas lapā piedāvā Fininvest, kredīta summu un kreditēšanas termiņu, un pēc brīža uzzināsiet, kāds ir ikmēneša maksājums tajā vai citā kreditēšanas programmā. Kalkulators arī parādīs to pārmaksu, kuru Jūs veiksiet par saņemtajiem naudas līdzekļiem. Dotā programma nepieciešama, lai aizņēmējs, eksperimentējot ar dažādiem datiem, noteiktu sev visizdevīgāko atmaksas plānā un kreditēšanas termiņos. Lai izmantotu tādu instrumentu, kā kredītu kalkulators, nav nepieciešamas speciālas zināšanas. Programma ir ļoti vienkārša un intuitīvi saprotama lietošanā.

Tu zini, kam piekrīti

Tieši tam arī ir domāts kredītu kalkulators. Ja kreditors piedāvā saņemt kredītu pret 0% gadā, tas nenozīmē, ka aizņēmējs var atmaksāt to pašu summu, ko ir aizņēmies. Aiz šādām „nullēm” parasti tiek slēptas citas pārmaksas, kuras galarezultātā padara kredītu mazāk izdevīgu, nekā piedāvā Fininvest ar saviem caurspīdīgiem nosacījumiem.

Kādi tad ir ienākumi organizācijai, kura piedāvā „nulles” kredītu?

Īstenībā to ir daudz:

  • Komisijas maksa par konta apkalpošanu, kuru uzrēķina katru mēnesi;
  • Komisijas maksa par sekošanu līguma darbībai;
  • Kredīta summas apdrošināšana, aizņēmēja dzīvības apdrošināšana;
  • Izmaksas par kredīta kartes apkalpošanu;
  • Maksas pakalpojums kredīta līdzekļu izņemšanai no konta;
  • Citi avoti.

Bieži šādu momentu lielākā daļa, līguma sastādīšanas brīdī, netiek atrunāti, bet eksistē tikai dokumentos, pie kam nekorektā veidā. Klients reti kad tērē laiku, lai detalizēti izpētītu līgumu un visus nosacījumus, atrunātos tajā. 

Tieši šī iemesla dēļ arī vajag izmantot tās priekšrocības, ko sniedz kredītu kalkulators. Pats galvenais aizņēmējam – minimāla pārmaksa galarezultātā un maksimāli komfortabli naudas atmaksas nosacījumi.

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

LICENCE

Мūsu uzņēmums „Fininvest” 2016. gada 1. novembra ir saņēmis licenci Nr. NK-2016-051 — Patērētāju tiesību aizsardzības centra īpašo atļauju darboties ne banku kreditēšanas jomā, kas ir oficiāls apliecinājums lietpratīgam, uzticamam un stabilam mūsu darbam

KONSULTĀCIJAS

Aizdevuma saņemšana vienmēr ir saistīta ar satraukumiem, šaubām un raizēm. Mēs pret to izturamies ar sapratni un jebkurā laikā sniegsim atbildes uz jautājumiem, kas Jūs interesē. Viss būs labi!

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu fininvest@fininvest.lv

CITI PAKALPOJUMI

Mēdz atgadīties situācijas, kurās ir nepieciešama ļoti individuāla pieeja un nestandarta risinājumi. Mūsu uzņēmums ir gatavs sniegt Jums jebkuras konsultācijas, tostarp arī juridiskās, lai risinātu Jūsu problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu. Mēs saprotam Jūs no pusvārda! Mums var uzticēties

Please publish modules in offcanvas position.