Kur var izdevīgi noformēt aizdevumu?

Kur var izdevīgi noformēt aizdevumu?

Vai šodien ir sarežģīti noformēt aizdevumu? Īstenībā, nē. Tāds pakalpojums, kā kreditēšana Latvijā šodien guvis tik plašu izplatību, ka saņemt kredītu tiem vai citiem mērķiem vairs nav problēmu

Taču pirms tam, kā saņemt kredītu, ir svarīgi detaļās iepazīties ar nosacījumiem, lai atrastu visērtāko un visizdevīgāko programmu no visa piedāvājumu klāsta.

Pareiza kreditēšana

Uzreiz jāatzīmē, mūsu kompānija Fininvest – viena no nedaudzajām Latvijā, kam ir oficiāla atļauja sniegt nebanku kreditēšanas pakalpojumus. Tas ir pierādījums tam, ka mēs esam uzticama un droša organizācija, kas godīgi sadarbojas ar saviem klientiem. Mūsu galvenais mērķis – padarīt kreditēšanu maksimāli komfortablu katram klientam. Un tas tiek panākts, pirmām kārtām, piedāvājot visizdevīgākos atmaksas nosacījumus.

Mēs cenšamies saprast katru klientu, kas nāk pie mums ar mērķi noformēt aizdevumu. Un esam gatavi sniegt jebkuru palīdzību, kāda būs nepieciešama. Šāda palīdzība var būt – visoptimālākās kreditēšanas programmas piemeklēšana, atkarībā no nepieciešamās aizņēmējam naudas summas un viņa finansiālajām iespējām, kā arī atmaksas atlaižu nosacījumu sniegšana. Piemēram, kompānija Fininvest, klienta finanšu grūtību gadījumā, var piešķirt kredīta brīvdienas. Šādas brīvdienas, ļauj noteikta perioda laikā nedzēst pamatparādu.

Personīgā mājvieta kopā ar Fininvest

Kreditēšanu bieži vien izmanto, lai iegādātos mājvietu. Nekustamais īpašums, mūsdienās maksā ļoti dārgi, un lai pircēji varētu iegādāties savu dzīvokli vai māju, tiem nav citas izejas, kā saņemt kredītu. Mūsu kompānija piedāvā noformēt hipotēku uz izdevīgiem nosacījumiem. It sevišķi, tas ir domāts jaunajām ģimenēm, kuras var rēķināties ar aizdevuma saņemšanu ar pazeminātu procentu likmi.

Bez tam, arī prasības pie mums ir minimālas:

  • Minimāls dokumentu daudzums, kas nepieciešami, lai noformētu aizdevumu;
  • Kredīti pieejami visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas sasnieguši 18 gadu vecumu un kam ir oficiāla darba vieta.

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi par mūsu pakalpojumiem, sazinieties ar mūsu menedžeriem un viņi ar prieku sniegs kvalificētu konsultāciju.

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

LICENCE

Мūsu uzņēmums „Fininvest” 2016. gada 1. novembra ir saņēmis licenci Nr. NK-2016-051 — Patērētāju tiesību aizsardzības centra īpašo atļauju darboties ne banku kreditēšanas jomā, kas ir oficiāls apliecinājums lietpratīgam, uzticamam un stabilam mūsu darbam

KONSULTĀCIJAS

Aizdevuma saņemšana vienmēr ir saistīta ar satraukumiem, šaubām un raizēm. Mēs pret to izturamies ar sapratni un jebkurā laikā sniegsim atbildes uz jautājumiem, kas Jūs interesē. Viss būs labi!

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu fininvest@fininvest.lv

CITI PAKALPOJUMI

Mēdz atgadīties situācijas, kurās ir nepieciešama ļoti individuāla pieeja un nestandarta risinājumi. Mūsu uzņēmums ir gatavs sniegt Jums jebkuras konsultācijas, tostarp arī juridiskās, lai risinātu Jūsu problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu. Mēs saprotam Jūs no pusvārda! Mums var uzticēties

Please publish modules in offcanvas position.