Naudas kredīts – izvēlamies optimālo programmu

Naudas kredīts – izvēlamies optimālo programmu

Pamatmoments, kurš interesē potenciālos aizņēmējus – tā ir kredīta procentu likme, jo tieši procentu likme nosaka, cik būs jāpārmaksā tajā vai citā darījumā.

Un tieši šī pārmaksa ir organizācijas, kura sniedz kreditēšanas pakalpojumus, ienākumi. Izsniedzot aizdevumu, firma plāno saņemt pēc iespējas lielākus ienākumus, taču, ja aizdevuma procentu likmes būs ļoti augstas, neviens nenāks slēgt līgumus, un tas radīs kompānijai zaudējumus. Tāpēc organizācija centīsies piesaistīt klientus ar izdevīgiem kreditēšanas nosacījumiem, bet gribētāji noformēt kredītu, savukārt izvēlēsies visoptimālākos kredīta izsniegšanas nosacījumus.

Kompānija Fininvest ir panākusi ideālu sabalansētību, kas ļauj noformēt klientam tādu aizdevumu, kā kredīts Rīgā, uz izdevīgiem sev nosacījumiem, bet organizācija saņem no darījuma ienākumu, kas ļauj eksistēt un attīstīt tālāk šo biznesu. Tādā veidā abas puses ir apmierinātas ar savstarpējo sadarbību.

Kompānijas Fininvest priekšrocības

  • Kompānijas Fininvest priekšrocības
  • Naudas kredīts ātri un bez liekām formalitātēm;
  • Neliela procentu likme;
  • Iespēja izvēlēties optimālu atmaksas termiņu;
  • Iespēja atlikt maksājumus (kredīta brīvdienas);
  • Lielas aizdevuma summas.

Konkrētāk var teikt, mūsu kompānijas piedāvātā kredīta procentu likme sākas no 10% gadā, kas ir daudz zemāka, nekā citās firmās. Tāpat mēs piedāvājam elastīgu kreditēšanas sistēmu, kur aizņēmējs var patstāvīgi izvēlēties optimālus kreditēšanas nosacījumus. Šāda pieeja padara kredīta atmaksu ērtu. Līdzīga sistēma minimizē tādas situācijas, kad klients nevar atmaksāt aizdevumu vai dara to ar grūtībām. Attiecīgi veiksmīgo darījumu skaits pieaug, un līdz ar to pieaug pastāvīgo klientu skaits..

Mūsu klienti

Saņemt tādu lietu, kā naudas kredīts kompānijā Fininvest, var jebkurš Latvijas pilsonis, kas sasniedzis 18 gadu vecumu. Noformējot darījumu- kredīta summa, atmaksas termiņi un nosacījumi tiek atrunāti individuāli, ņemot vērā klienta maksātspēju, viņa iespējas un vēlmes. Sīkāk par kreditēšanas veidiem un to noformēšanas īpatnībām var iepazīties mājas lapā vai sazinoties ar mūsu kreditēšanas ekspertu.

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

LICENCE

Мūsu uzņēmums „Fininvest” 2016. gada 1. novembra ir saņēmis licenci Nr. NK-2016-051 — Patērētāju tiesību aizsardzības centra īpašo atļauju darboties ne banku kreditēšanas jomā, kas ir oficiāls apliecinājums lietpratīgam, uzticamam un stabilam mūsu darbam

KONSULTĀCIJAS

Aizdevuma saņemšana vienmēr ir saistīta ar satraukumiem, šaubām un raizēm. Mēs pret to izturamies ar sapratni un jebkurā laikā sniegsim atbildes uz jautājumiem, kas Jūs interesē. Viss būs labi!

Sazināties ar savu kredītspeciālistu pa bezmaksas tālruni 80002828 vai nosūtīt jautājumu uz e-pastu fininvest@fininvest.lv

CITI PAKALPOJUMI

Mēdz atgadīties situācijas, kurās ir nepieciešama ļoti individuāla pieeja un nestandarta risinājumi. Mūsu uzņēmums ir gatavs sniegt Jums jebkuras konsultācijas, tostarp arī juridiskās, lai risinātu Jūsu problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu. Mēs saprotam Jūs no pusvārda! Mums var uzticēties

Please publish modules in offcanvas position.